Wiemy, kto wygrał bilety na Paranienormalnych [WYNIKI KONKURSU]

3
Poznaliśmy zwycięzców konkursu, którzy otrzymają pojedyncze bilety na występ kabaretu Paranienormalni. Spośród nadesłanych odpowiedzi jurorzy musieli wybrać cztery ich zdaniem najlepsze, których autorzy będą mogli się pośmiać przy żartach jednego z najpopularniejszych kabaretów w Polsce.

Dobiegł końca nasz konkurs, w którym do wygrania były cztery pojedyncze bilety na występ kabaretu Paranienormalni. Spośród odpowiedzi, które otrzymaliśmy od Was, musieliśmy wybrać cztery, których autorzy otrzymają od nas nagrody. Jurorzy nie mieli łatwego zadania, ale po burzliwych dyskusjach przyznali bilety.

Otrzymali je: Sebastian Bizan (Ostrów Wielkopolski), Angelika Kempa (Ostrowa Wielkopolskiego), Dariusz Jakuszkowiak (Ostrów Wielkopolski), Agnieszka Siudzińska-Liberacka (Piekarzew).

 

Nagrodzone odpowiedzi:

Angelika Kempa

Po pierwsze: uwielbiam ich za Mariolkę.
Po drugie: kabarety, a w szczególności Paranienormalni, są u nas częstymi gośćmi w domu, w telewizji podczas kolacji (bardzo lubimy wieczorami oglądać ich skecze, które Nam się nie nudzą).
Po trzecie: przy nich można się bardzo dobrze zabawić, ich skecze sprawiają że pomimo złych dni, na ustach pojawia się uśmiech (śmiech).
Po czwarte: warto byłoby zobaczyć swoich ulubieńców na żywo, a nie tylko przez ekran tv
A po 5… byłby to świetny prezent dla męża, który będzie obchodził swoje urodziny.

Dariusz Jakuszkowiak

Piękni
Artyści
Radośni
Awangardowi
Nienormalni
Inteligentni
Ekspresyjni
Nowatorscy
Otwarci
Romantyczni
Mili
Aktualni
Lubiani
Nadzwyczajni
Irracjonalni

Agnieszka Siudzińska-Liberacka
Już samo wejście Ich na scenę powoduje uśmiech na mojej twarzy, skecze i gagi są tak dopracowane, że nie ma miejsca na nudę, nawet w momencie, gdy improwizują, to trudno skojarzyć, czy to było zaplanowane, nie wspominając o chwilach gdzie sami nie mogą przestać się śmiać… i znowu nie wiadomo, czy to było zaplanowane, czy naturalne. Ponieważ nie byłam na występie Paranienormalnych w nowym „starym” składzie, to przyznam, że trochę mi żal starych skeczy, ale z całego serca wierzę, że uda Im się przetrwać i tego im życzę.

Sebastian Bizan
Kabaret Paranienormalni lubię za to, że są z nami na scenie kabaretowej. Uwielbiam ich za skecze które tworzą. Oby ich jak najwięcej było. Gorące pozdrowienia dla całej ekipy Paranienormalni. Bądźcie tacy jacy jesteście i nie zmieniajcie się.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick