Wielowieś. Wpadła pod staczające się auto

0
archiwum wlkp24.info
40-letnia mieszkanka Wielowsi z powiatu krotoszyńskiego trafiła do szpitala. Wpadła pod koła własnego, staczającego się samochodu. Spod pojazdu wyciągnęli ją mąż i syn.

Kobieta zaparkowała swój samochód na pochyłej powierzchni i zapomniała zaciągnąć hamulca ręcznego. 40-latka próbowała własnymi siłami zatrzymać pojazd, ale wpadła pod jego koła. – Kobieta próbowała zatrzymać ten pojazd żeby nie uderzył w inne rzeczy na posesji. Nie udało jej się to i została sama przejechana – relacjonuje Piotr Szczepaniak, rzecznik prasowy krotoszyńskiej policji.

Na miejscu pojawili się zarówno strażacy, jak i pogotowie ratunkowe, którzy udzielili kobiecie pomocy. – Nasi ratownicy po wydobyciu tej osoby przystąpili do badania podmiotowego i przedmiotowego oraz urazowego. W wyniku poniesionych rozległych obrażeń i objawów klinicznych, które u tej pacjentki występowały, podjęto decyzję o zastosowaniu medycznych czynności ratunkowych oraz niezwłocznego transportu do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Krotoszynie – poinformował Jakub Nelle, rzecznik prasowy Zespołów Ratownictwa Medycznego przy SP ZOZ Krotoszyn.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick