Wielkie przenoszenie książek z ratusza do kamienicy. „Proszę się nie martwić, że będzie ciemno. Doświetlimy rynek”

0
Agnieszka Borkiewicz, dyrektor Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Jarocin zaprasza chętnych do udziału w przenoszeniu książek z filii pod ratuszem do nowej siedziby w kamienicy zlokalizowanej na jarocińskim rynku. Akcja rozpocznie się 14 listopada o godz. 18.00 i potrwa godzinę.

To będzie wielka i długowyczekiwana chwila. Po miesiącach oczekiwania wreszcie nadchodzi dzień, w którym książki z Filii nr 2 Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Jarocin zostaną przeniesione z dotychczasowej siedziby znajdującej się na parterze ratusza, do wyremontowanej kamienicy w rynku, która od tej chwili będzie nową siedzibą książnicy.

Dyrektor biblioteki Agnieszka Borkiewicz zaprasza mieszkańców do udziału w tym przedsięwzięciu i utworzenia żywego łańcucha z ludzkich rąk, dzięki któremu przenosiny zbiorów przebiegną sprawnie. – Zapraszam wszystkich sympatyków i chętnych do przenoszenia książek, które odbędzie się 14 listopada o godz. 18.00. Proszę się nie martwić, że będzie ciemno, bo doświetlimy rynek, żeby przenieść książki – mówi nam szefowa biblioteki.

Przenoszenie ma zakończyć się o godz. 19.00. Oficjalne otwarcie kamienicy, a co za tym idzie uruchomienie nowej siedziby filii nr 2 odbędzie się w środę 20 listopada o godz. 16.30.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick