
Dwa weekendy – dwa 100-lecia. W najbliższą sobotę odbędzie się turniej piłkarski dzieci z okazji 100. rocznicy powstania Ostrowskiego Klubu Sportowego 1926, a za tydzień, w sobotę i niedzielę, huczne obchody 100-lecia Raszkowianki Raszków.
13 czerwca Pancernik Cup na boisku przy ul. Krotoszyńskiej w Ostrowie Wielkopolskim. To już stały punkt corocznych wydarzeń piłkarskich dla najmłodszych. Tym razem zagrają zespoły z roczników 2018 i 2016, a więc dzieci w wieku 8 i 10 lat.
Organizatorzy zaznaczają, że będzie to największy turniej piłkarski w Ostrowie Wielkopolskim. Zespoły wystawi 15 akademii.
Turniej dla rocznika 2018:
Akademia Lecha Poznań, Akademia Piłkarska Legnica, Klub Sportowy Cracovia, Akademia Raków Częstochowa, Młody Widzew Łódź, MKS Parasol Wrocław, KS Canarinhos Skórzewo, Akademia Górnika Zabrze.
Turniej dla rocznika 2016:
Bydgoski Klub Sportowy, Akademia Krecika, Akademia Talentów Krotoszyn, APR Lampart Kalisz, TP Ostrovia 1909, Stal Pleszew, Akademia Piłkarska Czech.
Rywalizacja młodych adeptów futbolu z rocznika 2016 rozpocznie się o 8:45, a o 12:45 na boisko wybiegną dzieci z rocznika 2018.
Organizatorem jest Ostrowski Klub Sportowy 1926, który obchodzi w tym roku 100-lecie istnienia, a sponsorem tytularnym – firma Pancernik.
Telewizja Proart objęła to wydarzenie patronatem medialnym.

Trafiłeś na ten artykuł w mediach społecznościowych? To jeden z wielu materiałów, jakie każdego dnia publikujemy na wlkp24.info. Aby nie przegapić żadnego, zaglądaj bezpośrednio na wlkp24.info.
Skomentuj ten wpis jako pierwszy!
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz