Wielki turniej z rekordową liczbą uczestników i znakomitymi gadżetami

0
W Ostrowie Wielkopolskim, w hali Szkoły Podstawowej numer 7, trwa w trakcie weekendu świetny charytatywny turniej piłki nożnej halowej, które organizatorem jest Stowarzyszenie S&M&S. Turniej poświecony jest młodym ostrowianom Arkowi i Kamili, którzy potrzebują odpowiednich środków finansowych na dalsze leczenie. Imponująca jest liczba gadżetów, które zebrali organizatorzy i przekazali na licytacje.

W rozpoczętym właśnie dzisiaj turnieju udział bierze rekordowa liczba 21 zespołów. W sobotę odbywały się pierwsze mecze eliminacyjne. Kolejne rozegrane zostaną w niedzielne przedpołudnie, natomiast kilka godzin później ruszą spotkania finałowe.

Tegoroczny turniej jest już szóstą edycją. – Pomysł organizacji zrodził się dość przypadkowo. Pierwszy turniej był przeznaczony na pomoc dla poszkodowanych rodzin w wybuchu gazu w Jankowie Przygodzkim – mówi Łukasz Młynarczyk, jeden z organizatorów. Maciej Sodkiewicz dodaje: – Pomoc tym wszystkim, którzy tego potrzebują jest czymś świetnym. Jesteśmy ogromnie zadowoleni, że w naszym turnieju gra tyle zespołów, że nasz turniej wspiera tyle osób, firm i instytucji. Są też w tym gronie znakomici sportowcy. Mamy ogromną liczbę gadżetów do licytacji. Są rękawice boksera Adama Kownackiego, mamy też koszulkę Sampdorii Genua z autografem Bartosza Bereszyńskiego. Jest też oryginalna ligowa piłka koszykarska z podpisami zawodników naszego wicemistrza Polski, zespołu BM Slam Stali. Mamy też mnóstwo gadżetów żużlowych. Zainteresowanie tymi gadżetami jest bardzo duże. Dlatego liczymy, że uda się pozyskać znaczące środki finansowe, które pomogą zabezpieczyć dalsze leczenie i rehabilitację Arka i Kamilki. 

redaktor wlkp24.info
bartosz.karasinski@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick