Wielki sukces karateków. Z Mistrzostw Polski wrócili z ośmioma medalami!

To były bardzo udane Mistrzostwa Polski w Karate. Zwłaszcza dla PKK Pleszew. Zawodniczki i zawodnicy tego klubu wywalczyli aż osiem medali w tym trzy złote, srebrny oraz cztery brązowe. Wychowankowie Bartłomieja Sołtysiaka mogą być z siebie dumni. Trener zresztą też.

Rywalizacja w Atlas Arenie była niezwykle zacięta, a zdobycie medalu nie przyszło łatwo nikomu. Do walk stanęło 386 zawodników z 55 klubów z całego kraju. To czołówka najlepszych karateków w Polsce. Tym bardziej cieszyć może kolejny sukces. Dzięki ośmiu krążkom Pleszewski Klub Karate zajął 3. miejsce w klasyfikacji medalowej plasując się za Olimpem Łódź i Budokanem Wrocław.