Wielki, charytatywny koncert już jutro! Pomóżmy uchodźcom z Ukrainy!

1
Już 7 marca (poniedziałek) o godzinie 18.00 w Arenie Ostrów odbędzie się wielki, charytatywny koncert dla Ukrainy. Dochód ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczony na pomoc uchodźcom. Na scenie wystąpią: Pectus, Big Cyc, Czarno Czarni, Maciej Balcar oraz polsko-ukraiński zespół Dagadana.

Granicę ukraińsko-polską przekroczyło już ponad 700 tysięcy uchodźców. Niektórzy z nich dotarli do Ostrowa Wielkopolskiego tak, jak grupa kobiet z dziećmi z Charkowa oraz Kijowa, które przyjechały w nocy z soboty na niedzielę.

Pomysł na koncert zrodził się w ekspresowym tempie z potrzeby chęci pomocy przerażonym i wyczerpanym uchodźcom, którzy uciekają z bombardowanej Ukrainy, zostawiając tam nierzadko rodzinę, przyjaciół i cały dorobek życia. Dlatego dochód z zakupu biletów zostanie w pełni przeznaczony na pomoc ukraińskim rodzinom. Bilety są już do kupienia na stronie biletserwis.pl. Obowiązują trzy kategorie cenowe: 54 zł, 108 zł i 216 zł (w cenach zawarty jest VAT). Wszystko po to, by każdy, kto chce mógł uczestniczyć w wydarzeniu.

Przedstawiciele Prestige MJM (współorganizatorzy koncertu), chcą zaangażować w pomoc także osoby, które nie będą mogły wziąć udziału w poniedziałkowym widowisku muzycznym, ale chciałyby wesprzeć tę akcję finansowo. Od teraz istnieje możliwość kupna biletu i przekazania go ukraińskiej rodzinie. Agencja Prestige MJM zaprosi naszych sąsiadów zza wschodniej granicy na koncert w Waszym imieniu, jeśli zapłacicie za bilet, by mogli oni choć na chwilę oderwać się od myśli o wojnie, która toczy się w ich kraju!

Patronem medialnym wydarzenia jest Telewizja Proart oraz portal wlkp24.info.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick