DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Wielki, charytatywny koncert już jutro! Pomóżmy uchodźcom z Ukrainy!

Granicę ukraińsko-polską przekroczyło już ponad 700 tysięcy uchodźców. Niektórzy z nich dotarli do Ostrowa Wielkopolskiego tak, jak grupa kobiet z dziećmi z Charkowa oraz Kijowa, które przyjechały w nocy z soboty na niedzielę.

Pomysł na koncert zrodził się w ekspresowym tempie z potrzeby chęci pomocy przerażonym i wyczerpanym uchodźcom, którzy uciekają z bombardowanej Ukrainy, zostawiając tam nierzadko rodzinę, przyjaciół i cały dorobek życia. Dlatego dochód z zakupu biletów zostanie w pełni przeznaczony na pomoc ukraińskim rodzinom. Bilety są już do kupienia na stronie biletserwis.pl. Obowiązują trzy kategorie cenowe: 54 zł, 108 zł i 216 zł (w cenach zawarty jest VAT). Wszystko po to, by każdy, kto chce mógł uczestniczyć w wydarzeniu.

Przedstawiciele Prestige MJM (współorganizatorzy koncertu), chcą zaangażować w pomoc także osoby, które nie będą mogły wziąć udziału w poniedziałkowym widowisku muzycznym, ale chciałyby wesprzeć tę akcję finansowo. Od teraz istnieje możliwość kupna biletu i przekazania go ukraińskiej rodzinie. Agencja Prestige MJM zaprosi naszych sąsiadów zza wschodniej granicy na koncert w Waszym imieniu, jeśli zapłacicie za bilet, by mogli oni choć na chwilę oderwać się od myśli o wojnie, która toczy się w ich kraju!

Patronem medialnym wydarzenia jest Telewizja Proart oraz portal wlkp24.info.

Napisz do autora

Komentarze (1)
  • KZO
    Kapela znad Ołoboka

    niedziela, 6 marca, 2022

    Ciekawe jaki poziom zaprezentuje zespół Big Cyc… czy zaprezentują swój ostatni singiel.

    Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz