Więc Wiec już 7 lipca. Na scenie m.in. Krzysztof Zalewski

0
Już w niedzielę 7 lipca odbędzie się Więc Wiec w Krotoszynie. Na fanów muzyki i dobrej zabawy czeka wiele atrakcji i koncertów polskich gwiazd. Jedną z nich będzie Krzysztof Zalewski.

Wielkimi krokami zbliża się piąta edycja Więc Wiecu. Krotoszyńska impreza z roku na rok przyciąga coraz więcej fanów muzyki. W niedzielę 7 lipca na Rynku odbędzie zabawa w muzycznym rytmie. „W tym roku spotkamy się ponownie cztery razy (7 i 20 lipca oraz 10 i 31 sierpnia), a muzyczny repertuar przygotowaliśmy jak zwykle bardzo bogaty i wszechstronny. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie dla siebie coś interesującego. Na początek spora dawka bluesa i rocka” – mówią organizatorzy.

Na scenie wystąpią m.in. Krzysztof Zalewski – niezwykle popularny wokalista, a w przeszłości członek zespołów: Nosowska, Hey, Muchy, Brodka. Ta ostatnia, a więc Monika Brodka powiedziała kiedyś o nim: „Niezwykle utalentowana torpeda! Charyzma przeplatająca się w wielką wrażliwością życiową i muzyczną”. Trzy lata temu wystąpił także na Jarocin Festiwalu, podczas którego zaprezentował się z nowej strony, występując z własnymi aranżacjami repertuaru Czesława Niemena.

Będzie można posłuchać też zespołu Sebastian Riedel & Cree grający blues-rocka. stylem nawiązującym do muzyki z lat 60. i 70. Zespół świętujący w tym roku 25-lecie ma na koncie 7 albumów studyjnych Hasłem przewodnim grupy są słowa używane często przez lidera zespołu: „Żeby żyć trzeba grać, żeby grać trzeba żyć”.

Kolejną formacją jest Teren Zamknięty. Członkowie zespołu pochodzą z naszego regionu, bo z Krotoszyna, Pleszewa i Ostrowa Wielkopolskiego. To propozycja dla fanów polskiej muzyki. Artyści nie zamykają się na żaden gatunek, bogato czerpiąc z wielu nurtów. W ten sposób stworzyli unikalny styl, który zaprezentują w niedzielę podczas Więc Wiecu.

Więcej szczegółów dostępnych jest na stronie organizatora.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick