DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Widzowie współtworzą telewizję. Proart pyta o opinie i zmiany w ramówce

Telewizja Proart zbiera opinie swoich widzów poprzez specjalną ankietę, która ma pomóc w lepszym dopasowaniu oferty programowej do oczekiwań odbiorców. Badanie jest dostępne online oraz w formie tradycyjnej i – jak podkreślają przedstawiciele stacji – każdy głos ma realny wpływ na przyszły kształt ramówki.

Celem ankiety jest przede wszystkim poznanie preferencji widzów oraz ocena dotychczasowej działalności telewizji. Stacja chce sprawdzić m.in., które programy cieszą się największą popularnością, jak często widzowie sięgają po jej ofertę oraz jakich treści brakuje.

Kwestionariusz składa się z kilku krótkich pytań. Respondenci proszeni są o podanie podstawowych informacji, takich jak wiek czy miejsce zamieszkania, a także o wskazanie oglądanych programów i częstotliwości korzystania z oferty. W ankiecie można również zasugerować nowe formaty oraz ocenić aktualną ramówkę w pięciostopniowej skali.

Istotnym elementem badania jest jego anonimowość. Organizatorzy podkreślają, że zebrane dane mają charakter wyłącznie statystyczny i będą wykorzystywane do analizy zbiorczych wyników, co ma zapewnić komfort i szczerość odpowiedzi uczestników.

Telewizja Proart zachęca do udziału wszystkich widzów z regionu południowej Wielkopolski. Ankietę można wypełnić m.in. poprzez stronę internetową, skanując kod QR pojawiający się na ekranie telewizora, a także w Biurze Obsługi Klienta firmy Promax w Ostrowie Wielkopolskim przy ul. Wolności 19.

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz