We wtorek Międzynarodowy Dzień bez Samochodu. Autobusem pojedziesz za darmo

2
Miejski Zakład Komunikacji w Ostrowie Wielkopolskim po raz kolejny włącza się w obchody Międzynarodowego Dnia bez Samochodu, który przypada we wtorek 22 września. Tego dnia kierowcy będą mogli jeździć autobusami bez biletu, o ile okażą się ważnym dowodem rejestracyjnym pojazdu.

Międzynarodowy Dzień bez Samochodu już we wtorek. 22 września kierowcy będą mogli jeździć autobusami Miejskiego Zarządu Komunikacji w Ostrowie Wielkopolskim bez biletu. Jedynym warunkiem jest posiadanie przy sobie aktualnego dowodu rejestracyjnego pojazdu. “Należy pamiętać, że jeden dowód rejestracyjny upoważnia jedną osobę do darmowego przejazdu” – informują przedstawiciele MZK.

Podobne rozwiązanie zdecydowały się wprowadzić władze Kaliskich Linii Autobusowych. Także ta spółka poinformowała, że w granicach Kalisza będzie można po okazaniu dowodu rejestracyjnego poruszać się komunikacją miejską.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

  1. 20

    Nie można po prostu zrobić darmowych przejazdów bez tych cyrków z dowodami rejestracyjnymi (których dzisiaj nawet w nie trzeba wozić jadąc samochodem)? Rozumiem, że z dzieckiem za darmo już nie można nie jechać bo miasto by zbankrutowało?

  2. 12
    1

    Szczytny cel ale realizacja i planowanie nosi wyraźne ślady tępogłowej biurwy urzędniczej stąd jutro jadę własnym samochodem. Wymóg pamiętania i posiadania przy sobie dowodu rejestracyjnego skutecznie mnie zniechęca. Oczywiście córka i żona muszą zapłacić za autobus bo na dowód rejestracyjny może jechać TYLKO jedna osoba a do pracy i szkoły jeździmy razem. Kpina!

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick