Wciąż możesz pomóc najuboższym! Trwa akcja „Niech wszyscy mają święta”!

1
Do 22 grudnia trwa akcja "Niech wszyscy mają święta". Robiąc przedświąteczne zakupy, możemy dokupić kilka dodatkowych produktów i włożyć je do specjalnego kosza, które znajdziemy na terenie wielu ostrowskich marketów. Przygotowane paczki z żywnością trafią do najuboższych rodzin miasta.

Kosze z logo akcji „Niech wszyscy mają święta” znajdują się w sklepach sieci E.Leclerc, Maćko, czy Dino na terenie Ostrowa Wielkopolskiego. Można do nich wkładać produkty takie, jak makarony, ryże, kasze, konserwy, kawy, herbaty, czy słodycze dla dzieci.

Zebrane produkty trafiają do magazynu, gdzie są sortowane i rozdzielane. Żywność dzielona będzie pomiędzy parafie i organizacje, proporcjonalnie do ilości osób uprawnionych do otrzymania takiej pomocy.

Akcja z 20-letnią tradycją organizowana wraz ze Stowarzyszeniem Konferencji św. Wincentego A’Paulo na dobre wpisała się już w przedświąteczną tradycję Ostrowa Wielkopolskiego. Przez ten czas zebraliśmy już tony żywności, a dzięki Waszemu dobremu sercu, najuboższe rodziny miasta miały co położyć na swój świąteczny stół.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick