Wakacje w domu to też wspomnienie! I Ty możesz wziąć udział w konkursie!

0
Ci, którzy spędzili przerwę wakacyjną w domu, nie muszą się martwić i też mogą wziąć udział w naszym konkursie na najpiękniejsze wspomnienie z wakacji! Pobyt w domu wcale nie musi być nudny! A jest o co walczyć, bo do wygrania jest dziesięć podwójnych zaproszeń na dowolny seans w ostrowskim kinie Helios.

Nasza redakcyjna półka, na której zbieramy prace, powoli się zapełnia. Czytelnicy podsunęli jednak myśl, że pobyt w domu podczas wakacji dyskwalifikuje w konkursie. To nieprawda! Uważamy, że wakacje bez zaplanowanego wyjazdu wcale nie muszą być nudne! Pamiętajcie, że liczy się pomysł i kreatywność uczestników!

Co należy zrobić, aby wziąć w niej udział? To bardzo proste! Wystarczy przygotować w formie plastycznej wspomnienie z wakacji. Na prace czekamy do 6 września!

Możecie rysować, malować, wycinać, wyklejać, użyć wielu rzeczy, które znajdziecie w domowych szufladach! Dziesięć najlepszych – zdaniem jury – prac konkursowych otrzyma podwójne zaproszenie na dowolny seans w ostrowskim kinie Helios.

Na prace czekamy do poniedziałku, 6 września, do 16.00. Można je przynosić do siedziby Telewizji Proart i portalu wlkp24.info w Ostrowie Wielkopolskim (ul. Wolności 19).

Wyniki konkursu ogłosimy we wtorek, 7 września na wlkp24.info, osobiście skontaktujemy się także z rodzicami nagrodzonych osób. Abyśmy mogli to zrobić, do każdej pracy należy dołączyć imię i nazwisko dziecka, adres zamieszkania oraz numer kontaktowy do jednego z rodziców, który potrzebny będzie do skontaktowania się z nim w przypadku wygranej.

REGULAMIN KONKURSU

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick