DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Wady i zalety Ostrowa? Możesz zabrać głos w ankiecie

Miasto spróbowało zidentyfikować mocne oraz słabe strony Ostrowa Wielkopolskiego oraz określić jego szanse i zagrożenia. Samorząd chce jednak poznać również opinię mieszkańców na ten temat. Głos można zabrać za pośrednictwem ankiety, którą można wypełnić POD TYM LINKIEM. „Analiza SWOT jest popularnym narzędziem do oceny stanu miasta. Silne strony to wewnętrzne potencjały, które będą wspomagać rozwój miasta. Słabe strony to wewnętrzne deficyty, które hamują rozwój. Szanse to fakty i zjawiska zachodzące w otoczeniu, które należy wykorzystać, a zagrożenia to fakty i zjawiska zachodzące w otoczeniu, których powinniśmy unikać. Jakie są silne i słabe strony Ostrowa Wielkopolskiego, a jakie szanse i zagrożenia” – czytamy na wstępie ankiety.

Jest ona anonimowa, a jej wypełnienie zajmie około 15 minut. Istnieje również szansa wypełnienia ankiety w inny sposób. Można to zrobić telefonicznie pod numerem telefonu 62 58 22 313, w godzinach 8:00 – 16:00 lub osobiście w budynku Urzędu Miejskiego w Ostrowie (pokój 313) również od godziny 8.00 do 16.00.

Napisz do autora

Komentarze (13)
  • O
    Ostrowianka,

    poniedziałek, 11 października, 2021

    Wady to pani prezydent
    I wybrukowanie ulic jak za 18 wieku ktoś zato powinien odpowiedzieć

    Odpowiedz
  • M
    myślący

    poniedziałek, 11 października, 2021

    Marnotrawienie publicznych pieniędzy na akcje typu logo, typu wyjazdy na pogrzeby obrońcy pedofilów czy nikomu niepotrzebne centrum przesiadkowe, czy fatalnie wykonany deptak. Propaganda pseudosukcesów, wczoraj w ręce wpadła mi gazeta miejska, śmiało mogła by mieć tytuł „Trybuna ludu”.

    Odpowiedz
  • P
    Podatnik

    poniedziałek, 11 października, 2021

    Drogi w opłakanym stanie popatrzmy na Reymont nowe drogi prawie się nie buduje czeka się 10 lat lub więcej a podatki coraz większe od nieruchomości a podatnicy zasuwają po dziurach i błocie

    Odpowiedz
  • A
    Anka

    poniedziałek, 11 października, 2021

    Ankieta bardzo dziwna, po kilku pytaniach zrezygnowałam z dalszej części jej wypełniania. Kilka wymienionych rzeczy do jednego punktu i do każdej możnaby było mieć inną odpowiedź, ale nie w tej ankiecie. Wyniki będą mało rzetelne i bardzo ogólnikowe.

    Odpowiedz
  • E
    Ewa

    poniedziałek, 11 października, 2021

    Ankieta jest prosta, ale gdybym przeczytała Pani komentarz wcześniej to w zagrożeniach dodałabym czynnik pt. „leniwe osoby, który nie chce się czytać i wszystko muszą mieć podane na tacy”.

    Odpowiedz
  • O
    Obserwator

    poniedziałek, 11 października, 2021

    Chyba najlepiej zapytać tysięcy młodych ludzi, którzy wyjechali na dobre studia i nie widzą sensu wracać

    Odpowiedz
  • P
    Podatnik

    poniedziałek, 11 października, 2021

    Mam takie spostrzeżenie że pozwalając spowalniać ruch samochód emitujemy bardzo dużo dwutlenku węgla więc po co gadanie o o świeżym powietrzu skoro ludzie chodzą po mieście jak po placu targowym A auta smrodzą że w oczy szczypie

    Odpowiedz
  • P
    podattnik

    poniedziałek, 11 października, 2021

    wnioski są następujące Ostrów to było miasto prawie 80 tysięczne , dzisiaj nas jest 70 tys i w większosci ludzie nie młodzi

    Odpowiedz
  • DB
    do Beaty

    wtorek, 12 października, 2021

    Rozumiem, że samochody jeżdżą bez ludzi? Fajne wyjaśnienie ewidentnego partactwa przy tym brukowaniu. Ulice brukowane przed wojną, jeśli nie zostały zniszczone przez współczesne wykopki pokazują, jak należy brukować ulice. I to nie dla pieszych, bo dla nich są chodniki (taki wynalazek też sprzed wojny) ale dla pojazdów. Pojazdy jeżdżące na niskich biegach i powoli emitują duże ilości szkodliwych spalin. Pani zdaniem to dobre dla ludzi w mieście, które jest w czołówce zasmrodzonych w Polsce? Gratuluję. Fakt jest taki- w mieście coraz większa ilość ulic jest w coraz gorszym stanie. Remontów jest niewiele, miasto buduje nowe, krótkie uliczki o niewielkim natężeniu ruchu, a te przelotowe niszczeją w oczach. Za kilka lat, następca prezydent Klimek stanie przed dramatycznym wyborem- skąd w tak zadłużonym po uszy mieście wziąć środki na remonty ulic?

    Odpowiedz
  • B
    Beatka

    sobota, 23 października, 2021

    Ostrów to brudne obdrapane kamienice, brak dużych zakładów pracy, śmierdzące wysypisko, śmierdząca asfaltownia,drogi w opłakanym stanie, zapuszczone tereny po byłym ZNTK i nie tylko, brak koszów naśmieci,opskurne „kosze” przy blokowiskach…. targowisko i cały teren przy Głogowskiej to dla przejeżdżających obraz brudu i nędzy. PLUSY- dużo kościołów, aptek,supermarketów, banków i stacji benzynowych…. stadion miejski to straszydło…. deptak wygląda jak ulica śtedniowieczna brakuje tylko lamp na naftę.

    Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz