DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

W weekend odbędzie się trzydniowy wyścig kolarski. Kierowcy, pasażerowie, spodziewajcie się utrudnień

W piątek 3 lipca rozpocznie się XXX Jubileuszowy Ogólnopolski Wyścig Kolarski o Puchar Polski. Zawodnicy będą rywalizowali w kilku kategoriach wiekowych, a rywalizacja będzie się toczyć na terenie gminy Ostrów Wielkopolski.

To wiąże się z utrudnieniami dla mieszkańców i kierowców. Właśnie w piątek od ok. 12.30 do ok. 19.00 całkowicie nieprzejezdna będzie droga od kościoła w Wysocku Wielkim do Sadowia. Utrudniony, a momentami niemożliwy będzie także dojazd i wyjazd z posesji zlokalizowanych na ulicach: Sadowskiej, Leśnej (do obwodnicy), Zakątek, 700-lecia Wsi oraz w Smardowskich Olendrach (ulica prowadząca w kierunku Sadowia).

Zmiana organizacji ruchu obejmuje także rozkład i trasę kursowania autobusów. Miejski Zakład Komunikacji w Ostrowie Wielkopolskim poinformowało już o tym pasażerów w komunikacie, w którym czytamy, że wprowadzone zostaną zmiany w kursowaniu autobusów.

  • kursy linii nr 7 o godzinie 13.16 z Ostrowa Wlkp. do Wtórku oraz o 15.16 z Ostrowa Wlkp. do Sadowia zakończą bieg na przystanku „Wysocko Małe szkoła”
  • kursy powrotne z 14.05 z Wtórku oraz z 16.02 z Sadowia rozpoczną bieg z przystanku „Wysocko Małe szkoła” o godzinie 14.21 oraz 16.11.

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz