W styczniu kolejna gala FEN w Ostrowie

3
screen z zapowiedzi wideo gali FEN MMA 44 / źródło: fanpage FightExclusiveNight
Gala sztuk walki organizowana przez FEN po raz drugi zagości w Ostrowie Wielkopolskim. Pod koniec stycznia odbędzie się FEN MMA 44. Nie wszystkie szczegóły są już znane, ale wiadomo, że wystąpią Kamil Kraska i Jacek Jędraszczyk - zawodnicy związani właśnie z Ostrowem Wielkopolskim.

Rok temu odbyła się pierwsza w Ostrowie Wielkopolskim gala FEN. FEN, czyli Fight Exclusive Night. To polska organizacja zajmująca się promowaniem walk w MMA i kick-boxingu. Gala FEN 38 przeszła już do historii, ale wkrótce w tym mieście kibice sztuk walki powitają zawodników ponownie za sprawą FEN 44. Pierwsze szczegóły tej gali są już znane.

CZYTAJ TEŻ: FEN 38. Jędraszczyk i Kraska triumfują w Arenie Ostrów. Kontrowersje po walce Grzesiaka

Pełna zaciekłości rywalizacja znowu zostanie zorganizowana w Arenie Ostrów. Ustalono, że odbędzie się w sobotę, 28 stycznia 2023 roku. Dla lokalnych kibiców gratką będzie zapewne możliwość dopingowania Kamila Kraski (8-2, 3 KO, 4 SUB). To miejscowy zawodnik, który zasłynął walecznością, hartem ducha i bezkompromisowością nie tylko podczas ubiegłorocznej gali. Wówczas skradł serca kibiców, a od tamtego czasu jeszcze bardziej rozwinął swoje umiejętności. Chodzą słuchy, że ma też spory apetyt, by powalczyć o mistrzowski tytuł w kategorii 77 kg.

Nazwisko jego rywala jest już znane. To Kamil Dołgowski (6-2, 2 KO, 3 SUB). Konkurenta poznał też inny wojownik związany z Ostrowem Wielkopolskim – Jacek Jędraszczyk. On zmierzy się z Wawrzyńcem Bartnikiem (6-3, 2 KO).

Kibice będą mogli też obejrzeć w klatce m.in. Dawida Karecińskiego (3-0, 1 KO), który powalczy z Giorgim Esiavą (6-2, 1 KO, 4 SUB) oraz Marcina Filipczaka (6-2, 2 KO, 3 SUB) i Bartosza Szewczyka (5-1, 3 KO, 1 SUB).

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick