W środę pogrzeb Barbary Jurek – skarbniczki Gminy Ostrów Wielkopolski

0
Fot. UG Ostrów Wlkp.
W środę o godzinie 11.00 rozpocznie się msza pogrzebowa w intencji Barbary Jurek, skarbniczki Gminy Ostrów Wielkopolski. Barbara Jurek zmarła 12 stycznia. Funkcję skarbnika gminy pełniła od 2013 roku. Miała 58 lat. Zostanie pochowana na cmentarzu parafialnym w Gorzycach Wielkich.

Msza święta rozpocznie się o godzinie 11.00 w Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Gorzycach Wielkich. Następnie Barbara Jurek zostanie pochowana na miejscowym cmentarzu.

Fot. UG Ostrów Wielkopolski

W Urzędzie Gminy Ostrów Wielkopolski, koledzy i koleżanki Barbary Jurek pogrążeni są w żałobie. Przed jej gabinetem postawiono czarno-białe zdjęcie oraz księgę kondolencyjną. – „Była osobą niezwykle pracowitą, szlachetną, dobrą i uśmiechniętą” – mówią urzędnicy.

Przed gabinetem śp. Barbary Jurek w Urzędzie Gminy Ostrów Wielkopolski (ul. Gimnazjalna 5) wystawiona została księga…

Opublikowany przez Gmina Ostrów Wielkopolski Wtorek, 14 stycznia 2020

Barbara Jurek urodziła się w 1962 roku w Ostrowie Wielkopolskim. Była absolwentką Uniwersytetu Szczecińskiego na Wydziale Prawa i Administracji, na kierunku administracja. Ukończyła także studia podyplomowe na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu na Wydziale Zarządzania, na kierunku Rachunkowość. Pracę zawodową rozpoczęła w 1981 roku właśnie w Urzędzie Gminy w Ostrowie Wielkopolskim. Początkowo pełniła funkcję referenta ds. sprzedaży reglamentowanej. W 1982 roku objęła funkcję referenta, a później inspektora ds. księgowości podatkowej. Od 2009 roku pracowała na stanowisku inspektora ds. księgowości budżetowej. Miała 58 lat.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick