W środę odbędzie się spotkanie online z mieszkańcami Ostrowa ws. budowy spalarni odpadów

3
grafika: UM Ostrów
W środę 10 marca o 16.00 odbędzie się spotkanie online w sprawie budowy spalarni odpadów w Ostrowie Wielkopolskim. Będzie można wziąć w nim udział za pośrednictwem fanpage'a Centrum Rozwoju Komunalnego.

Spotkanie online z mieszkańcami Ostrowa Wielkopolskiego jest jednym z elementów konsultacji społecznych prowadzonych w sprawie pomysłu budowy spalarni odpadów na terenie miasta. Na razie decyzja w sprawie ewentualnej budowy nie zapadła. To właśnie głos mieszkańców ma być kluczowy w tej kwestii.

Dyskusję zaplanowano na środę 10 marca o godz. 16.00. Będzie ono dostępne na fanpage’u Centrum Rozwoju Komunalnego. Wezmą w nim udział m.in. eksperci, którzy opowiedzą mieszkańcom miasta, jakie są założenia funkcjonowania takiej instalacji oraz czy będzie ona bezpieczna i jak będzie miała wpływ na środowisko i gospodarkę.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

  1. SPALARNIĘ WYBUDOWAĆ ALE DALEKO ZA MIASTEM-DOŚĆ ŚMIERDZĄCEGO WYSYPISKA ŚMIECI-TEŻ ZAMKNĄĆ TĄ WYLĘGARNIĘ SMRODU,ROBACTWA I MUCH-PRZENIEŚĆ NA OBSZARY GZIE W PLANACH PRZYSZŁOŚCIOWYCH ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO NIGDY NIE POJAWI SIĘ HASŁO” BUDOWNICTWO MIESZKANIOWE”

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick