W „Prosto w oczy” o proteście niepełnosprawnych

2
Nie ustaje protest niepełnosprawnych i ich rodziców w Sejmie. Wciąż trwają negocjacje w jaki sposób rząd powinien wspierać osoby z dysfunkcjami? Czego oczekują rodziny niepełnosprawnych? W programie "Prosto w oczy" telewizji Proart dyskusja będzie dotyczyła tego jakie stanowiska w proteście przyjmują parlamentarzyści z regionu Południowej Wielkopolski, co robią dla mieszkańców, ale i tego gdzie w okolicy na co dzień wsparcia szukają niepełnosprawni.

Gośćmi Magdaleny Wojciechowskiej w programie o godzinie 18:00 będą: Bożena Szczepaniak i Józef Szymański – rodzice dzieci niepełnosprawnych oraz Bożena Henczyca (PO) i Tomasz Ławniczak (PiS) – posłowie na Sejm RP z naszego regionu.

Podczas trwania programu możecie zadawać pytania dzwoniąc pod numer (62) 735-22-22 (linia zostanie uruchomiona o godzinie 18:15) lub pisząc komentarz pod artykułem.

redaktor wlkp24.info
paulina.szczepaniak@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

  1. Kolejna polityczna hucpa sterowana przez tzw totalną. Koderaści nie dali rady, ubywatele też nie, świeczki pod sądami zgasły, bezdzietne dziewuchy z czarnych pośmiewisk też nie pomogły to wykorzystali tych najbardziej pokrzywdzonych przez los.

  2. Szlak by trafił tych wszystkich,którzy wykorzystują niepełnosprawnych i ich ciężki los do rozgrywek politycznych.Jest to przykład Chamstwa,bo poprzednie ekipy też nic kompletnie nie zrobiły,a teraz nagle się obudziła opozycja….nie jestem za żadną z partii Po-PiS bo to jedna i ta sama banda socjalistów. Tylko przykre jest to,że Ci „poszkodowani” nie zdają sobie sprawy,że wszyscy mają ich gdzieś…ehh głupi kraj

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick