W piątek pożegnanie Dariusza Szczepaniaka. Zmarł podczas niedzielnego finału WOŚP

1
fot. Fanpage Patryka Jędrowiaka, burmistrza Ostrzeszowa
3 lutego (piątek) odbędzie się pogrzeb Dariusza Szczepaniaka - cenionego trenera, nauczyciela i założyciela Akademii Piłkarskiej Ostrzeszów. 46-latek zmarł nagle podczas meczu charytatywnego rozgrywanego w ramach 31. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Ta informacja wstrząsnęła nie tylko ostrzeszowską społecznością, ale całą południową Wielkopolską. Dariusz Szczepaniak zasłabł podczas meczu charytatywnego rozgrywanego w ramach 31. finału WOŚP. Niestety, mimo szybko rozpoczętej reanimacji nie udało się go uratować.

CZYTAJ: Zmarł niespodziewanie podczas finału WOŚP. Osierocił niepełnosprawnego syna. Trwa zbiórka na jego leczenie

Pogrzeb Dariusza Szczepaniaka odbędzie się 3 lutego, czyli w najbliższy piątek. Różaniec zostanie odmówiony o godz 10:30 w kościele pw. św. Jadwigi Królowej w Ostrzeszowie. Po różańcu o godz. 11:00 zostanie odprawiona msza św. żałobna, po której nastąpi odprowadzenie zmarłego na miejsce wiecznego spoczynku, czyli na Cmentarz Parafialny w Ostrzeszowie.

Zmarłego Dariusza żegnają kluby sportowe z regionu, z którymi był związany. Na swoim fanpage’u wzruszający post opublikował KP Centra 1946 Ostrów Wielkopolski: „Słowa wydają się niewystarczające, aby wyrazić smutek, jaki czujemy z powodu śmierci Dariusza Szczepaniaka”.

Sportowca pożegnała także Victoria Ostrzeszów: „Z ogromnym żalem przyjęliśmy wiadomość o nagłej i zdecydowanie przedwczesnej śmierci Dariusza Szczepaniaka – byłego zawodnika i trenera, a przede wszystkim przyjaciela Victorii Ostrzeszów. Na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci!”.

Wpis opublikowała także drużyna LKS Czarnylas: „W niedzielę dotarła do nas smutna wiadomość, nasz były zawodnik oraz trener Dariusz Szczepaniak odszedł z tego świata”.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

  1. Zmarł zawodnik Jasiołki Świerzowa. Odszedł w wieku 28 lat
    We wtorek, 31 stycznia, w wieku 28 lat zmarł Piotr Słowik.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick