W oczekiwaniu na półfinał. Intensywne przygotowania

3
Już w niedzielę kibiców żużla w Ostrowie Wielkopolskim czeka olbrzymia dawka emocji. Wszystko za sprawą rewanżowego meczu w półfinale play off II ligi. Zespół MDM Komputery TŻ Ostrovia musi odrobić czteropunktową stratę z pierwszego spotkania w Rawiczu. Przygotowania w zespole trenera Mariusza Staszewskiego są intensywne. Czwartkowy trening trwał blisko cztery godziny.

Szkoleniowiec ostrowskiego zespołu zaplanował trening na torze Stadionu Miejskiego w czwartek i piątek. Dzisiaj trenowali więc zawodnicy krajowi oraz szkółkowicze. Zabrakło za to Marcela Studzińskiego, który odczuwa jeszcze skutki upadki w poniedziałkowym spotkaniu w Rawiczu. Gościnnie pojawili się także: zawodnik Startu Gniezno Adrian Gała oraz Duńczyk Emil Groendal.

Mariusz Staszewski i pozostali zawodnicy ostrowskiej drużyny sporo czasu poświęcili Kamilowi Nowackiemu. Junior Ostrovii ma w ostatnich tygodniach problemy ze skuteczną jazdą, a jak wiemy dobra postawa młodzieżowców jest potrzebna do realizacji tegorocznego celu, którym jest awans do grona pierwszoligowców.

redaktor wlkp24.info
bartosz.karasinski@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick