W co się ubrać i jak dobrze wyglądać nie tylko od święta?

0
"W co się ubrać" to pytanie, które oraz częściej zadają sobie także mężczyźni, chcący dobrze wyglądać i tak samo się czuć. Przy okazji świąt jest ono bardzo adekwatne. Dlatego sprawdziliśmy, jakie panują trendy w modzie męskiej i jak - zachowując elegancję - wybrać odzież nieco z przymrużeniem oka. Zapraszamy do obejrzenia felietonu na wlkp24.info.

Biała koszula, krawat i marynarka? A może jeszcze bardziej elegancko, bo w garniturze? Chociaż z tyłu głowy tli się pomysł, by nieco zaszaleć i założyć na siebie coś zdecydowanie bardziej odważnego… W co się ubrać do wigilijnego stołu albo co założyć na święta? Zadawaliście sobie podobne pytania? Jeśli tak, to znaczy, że trafiliście idealnie.

Mamy dla Was przegląd mody męskiej na święta i nie tylko. Jak przełamać odzieżową nudę, ale nie zatracić elegancji tak bardzo przecież łączącej się ze świętami Bożego Narodzenia? Na to i wiele innych pytań odpowiedzi udzielił Marcin Gruszka, szef sklepu GriShop z modą męską w Ostrowie Wielkopolskim.

Zdradził też, co warto wybrać na prezent świąteczny. Pomysłów jest mnóstwo, bo moda – niczym ludzie – zmienną jest i warto nadążać za tym, co wisi w witrynach sklepowych i na wieszakach. Zobaczcie koniecznie i dajcie znać, który element garderoby albo wzór przypadł Wam do gustu najbardziej.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick