Victoria Ostrzeszów powalczy o punkty w środku tygodnia. „Nie boimy się nikogo”

0
Nie w weekend, a wyjątkowo w środę rozegra najbliższy mecz ligowy Victoria Ostrzeszów. Zespół prowadzony przez Piotra Konstanciaka podejmie u siebie Unię Swarzędz. Początek o godz. 17.45.

Raptem trzy dni przerwy miała Victoria Ostrzeszów od ostatniej kolejki IV ligi, aby przygotować się do kolejnego meczu. Tym razem w środę przeciwnikiem tego zespołu będzie Unia Swarzędz, która przyjedzie do Ostrzeszowa.

Mecz nie odbędzie się w środku tygodnia, ponieważ w weekend na stadionie odbędą się lokalne uroczystości, w których Unia ma wziąć udział. Dlatego rozegranie tego spotkania w pierwotnym terminie było niemożliwe. Nastroje w drużynie są bojowe. Po pięciu kolejkach zespół prowadzony przez Piotra Konstanciaka ma dziewięć punktów i zajmuje siódme miejsce w lidze. To sprawia, że już na starcie rozgrywek ma dobrą pozycję wyjściową.

Unia Swarzędz to kolejny po Centrze Ostrów Wielkopolski trudny rywal, który tanio skóry nie sprzeda. Po trzech zwycięstwach z rzędu ekipa spod Poznania odnotowała porażkę i bezbramkowy remis, ale nigdy nie należy jej lekceważyć.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick