Victoria Ostrzeszów ponownie w III lidze? Prezes Andrzej Sikora o planach na drugie 100-lecie klubu

0
Victoria Ostrzeszów ma już 100 lat. Powstała w 1920 roku i w ostatni weekend hucznie świętowano ten jubileusz. W pierwszym w tym sezonie odcinku magazynu piłkarskiego Trzecia Połowa zapytaliśmy prezesa Andrzeja Sikorę m.in. o plany na drugie stulecie oraz o te krótkofalowe. Premiera we wtorek 22 września o godz. 18.30 tylko w Telewizji Proart.

W ostatni weekend Victoria Ostrzeszów świętowała 100-lecie istnienia. W uroczystościach wzięli udział przedstawiciele klubów z poszczególnych dekad: prezesi, trenerzy, piłkarze, działacze, ale także reprezentanci Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej z prezesem Pawłem Wojtalą na czele.

Nie brakowało podziękowań, gratulacji, odznaczeń, statuetek i wspomnień. O wszystkim tym, co działo się podczas uroczystości oraz o planach na najbliższą i tę dalszą przyszłość porozmawialiśmy w premierowym odcinku magazynu piłkarskiego Trzecia Połowa z prezesem klubu Andrzejem Sikorą. Czy zimą będą wzmocnienia? Czy i kiedy drużyna powalczy o awans do III ligi? Jak wyglądają finanse klubu? Na te i wiele innych pytań znajdziecie odpowiedź już we wtorek 22 września o godz. 18.30 tylko w Telewizji Proart.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick