Victoria na fali. Dobre otwarcie sezonu w Ostrzeszowie

0
Po sześciu kolejkach w IV lidze na prowadzeniu LKS Gołuchów, ale prawdziwą niespodzianką jest 4. miejsce beniaminka rozgrywek - Victorii Ostrzeszów. Wygrali oni dotychczas cztery z sześciu spotkań, a w ostatnim wysoko pokonali Unię Swarzędz 4:1. Ostrzeszowianie przed sezonem poczynili kilka ruchów kadrowych i widać, że dziś przynoszą one efekty.

Z Victorią Ostrzeszów po zwycięskim sezonie w lidze międzyokręgowej, pożegnało się kilku zawodników. Jednym z nich jest prawy obrońca – Artur Skrobacz. Włodarze klubu z Ostrzeszowa pozyskali w jego miejsce Grzegorza Wachowiaka. Zawodnik latem przeszedł z TP Ostrovii 1909 Ostrów Wielkopolski.

Kolejnym zawodnikiem, który pozyskany został z innego ostrowskiego klubu jest Miłosz Nowicki. “Miły” jaszcze w zeszłym sezonie reprezentował barwy Centry 1946 Ostrów Wielkopolski. Środkowy pomocnik gra dziś “pierwsze skrzypce” w drużynie Konstanciaka. Swoją dobrą dyspozycję potwierdził w ostatnim spotkaniu, w którym strzelił ważną bramkę na 3:1 ubiegłotygodniowym meczu z Unią Swarzędz.

Okazję do potwierdzenia dobrej dyspozycji, piłkarze Victorii będą mieć w najbliższą sobotę. W meczu 7. kolejki zmierzą się z Tarnovią Tarnowo Podgórne. To spotkanie o 14:30 przy ulicy Kąpielowej.

redaktor wlkp24.info
milosz.skibinski@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick