Victoria gromi. Festiwal strzelecki Stawińskiego

1
Szóste kolejne zwycięstwo w tegorocznych rozgrywkach ligi międzyokręgowej zanotowali piłkarze Victorii Ostrzeszów. Dzisiaj na własnym boisku podopieczni trenera Piotra Konstanciaka rozgromili ekipę Białego Orła Koźmin 6:1. Bohaterem meczu był Maciej Stawiński, który zdobył aż pięć goli.

Sobotni mecz rozpoczął się kapitalnie dla Victorii, która prowadziła już po 120 sekundach gry. Wynik meczu otworzył Maciej Stawiński i gol dający Victorii prowadzenie 1:0 był tylko zapowiedzią jego dalszych popisów strzeleckich. W 18 minucie było już 2:0 dla gospodarzy. Tym razem Maciej Stawiński pewnie wykonał rzut karny. W kolejnych fragmentach I połowy gospodarze poszli za ciosem. W 29 minucie po uderzeniu Macieja Stawińskiego było 3:0. 120 sekund później czwartego gola po dograniu od Roberta Skrobacza zdobył Michał Mazurek. Przed przerwą do siatki trafił jeszcze Maciej Stawiński, który w 39 minucie po raz drugi tego dnia pewnie wykonał rzut karny, zdobywając jednocześnie swojego czwartego gola. Po 45 minutach Victoria prowadziła 5:0.

Na początku II części na 6:0 podwyższył Maciej Stawiński. Natomiast w 77 minucie honorowe trafienie dla gości zanotował Wojciech Kamiński.

Dzisiaj grał też niepokonany dotąd zespół Odolanovii, który u siebie podejmował SKP Słupca. Gospodarze przegrali 2:3. W tej sytuacji z dorobkiem 18 punktów samodzielnym liderem tabeli w lidze międzyokręgowej jest jedenastka Victorii Ostrzeszów.