VI Międzynarodowy Turniej im. Jerzego Kryjoma zapowiada się świetnie! Zobacz, co nas czeka!

0
Raptem kilkanaście dni dzieli nas od VI edycji Międzynarodowego Turnieju im. Jerzego Kryjoma. Na ostrowskim boisku przy ul. Krotoszyńskiej o zwycięstwo powalczy 14 zespołów, a więc około 200 młodych piłkarzy, którzy zmierzą się 31 sierpnia i 1 września.

Juventus Academy Poland, Wisła Kraków, Lech Poznań, Legia Warszawa, Baltica Kaliningrad, Sdyushor Kaliningrad, Widzew Łódź, Pogoń Szczecin, MFK Trutnov, Reprezentacja Ostrowa Wielkopolskiego. To tylko niektóre spośród 14 zespołów biorących udział w VI Międzynarodowym Turnieju im. Jerzego Kryjoma.

Dwudniowa rywalizacja na boisku przy ul. Krotoszyńskiej w Ostrowie Wielkopolskim zbliża się wielkimi krokami. Młodzi uczestnicy rywalizacji trenują w pocie czoła, a organizatorzy z równie wielki wysiłkiem dopinają ostatnie sprawy organizacyjne. W ostatnich dniach została podpisana umowa na dofinansowanie organizacji turnieju z Samorządem Województwa Wielkopolskiego. – Odwiedziliśmy także zaprzyjaźniony klub KKS Lech Poznań i w natłoku obowiązków udało nam się spotkać z przyjacielem turnieju Sławomirem Mizgalskim oraz z organizatorem Turnieju Lech Cup Hubertem Nowackim. Zostały nam przekazane gadżety klubowe dla dzieci oraz dwie najnowsze koszulki meczowe z autografami całego zespołu, które zostaną przekazane na licytację – mówi Andrzej Kryjom, organizator zawodów i syn słynnego działacza śp. Jerzego Kryjoma.

Dochód z licytacji po raz kolejny zostanie przeznaczony na leczenie Karoliny Olejniczak, która walczy z nowotworem. – Oprócz zbiórki pieniędzy wraz z Drużyna Szpiku będziemy na rowerach stacjonarnych kręcić kilometry właśnie dla niej. Zorganizowana zostanie także licytacja wartościowych gadżetów piłkarskich m.in. koszulek Reprezentacji Polski w piłce nożnej z podpisami całej drużyny oraz vouchera na mecz Ligi Mistrzów z udziałem Manchesteru City wraz z opłaconym pobytem i przelotem. Cała zebrana suma zostanie przeznaczona na rehabilitację i dalsze leczenie Karoliny – zapowiadają organizatorzy.

 

Poprzednie edycje przyzwyczaiły nas, że to najlepsze miejsce, by doświadczyć wielkich piłkarskich emocji. Nie inaczej będzie tym razem. – Jestem przekonany, że wśród tych młodych piłkarzy są przyszłe gwiazdy polskiej i europejskiej piłki nożnej. Zapraszam na turniej małych piłkarzy i wielkich emocji – mówi Andrzej Kryjom, organizator zawodów i syn słynnego działacza śp. Jerzego Kryjoma.

Turniej zostanie rozegrany 31 sierpnia i 1 września. Telewizja Proart i portal wlkp24.info po raz kolejny są patronami medialnymi tego wydarzenia. Po raz pierwszy w historii przeprowadzimy transmisję na żywo z rywalizacji małych piłkarzy.

Sponsorem transmisji na żywo jest firma PROMAX, dostawca internetu światłowodowego.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick