VI Międzynarodowy Turniej im. Jerzego Kryjoma w pigułce. Tego wideo jeszcze nie widzieliście

1
W czwartkowy wieczór podsumowano oficjalnie VI Międzynarodowy Turniej im. Jerzego Kryjoma w Ostrowie Wielkopolskim. W restauracji Jubilatka odbyła się uroczysta gala, podczas której organizatorzy podziękowali sponsorom i wszystkim, którzy choćby w najmniejszym stopniu zaangażowali się w stworzenie szóstej edycji tego sportowego wydarzenia dla małych piłkarzy.

Podczas gali premierę miał materiał wideo przygotowany przez Telewizję Proart, który w dużym skrócie prezentował to, co działo się 31 sierpnia i 1 września na boiskach przy ul. Krotoszyńskiej w Ostrowie Wielkopolskim. Teraz publikujemy go na portalu wlkp24.info, aby wszyscy kibice mogli okazję zobaczyć w pigułce, jak wyglądała tegoroczna edycja zmagań 14 drużyn z Polski i zagranicy.

ZOBACZ TEŻ: Zagrał na Turnieju im. Jerzego Kryjoma, teraz dostał powołanie do reprezentacji Polski

Tegoroczna edycja była wyjątkowa dla Telewizji Proart i portalu wlkp24.info, które po raz pierwszy transmitowały rywalizację wraz z komentarzem. Całość, czyli ponad cztery godziny relacji na żywo znajduje się na naszym kanale na YouTubie. Można ją też obejrzeć poniżej.

VI Międzynarodowy Turniej im. Jerzego Kryjoma

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick