V Ostrowski Festiwal Smaku z dziczyzną w roli głównej

0

Były już potrawy rybne, z gęsi, z dodatkiem boczniaka i serów pleśniowych. W tym roku na stołach Ostrowskiego Festiwalu Smaku zagości dziczyzna. Idea festiwalu jedna: promocja szkoły i lokalnych produktów. Impreza już 25 marca w hali sportowej Zespołu Szkół Usługowych w Ostrowie Wlkp. Wstęp z zaproszeniami!

Organizatorzy imprezy spodziewają się 30 wystawców, którzy mają do przygotowania w sumie kilkadziesiąt potraw na bazie dziczyzny. Choć do szkoły pierwsze propozycje konkursowych potraw już spływają dyrektor szczegółów zdradzać nie zamierza. Uczestnicy festiwalu muszą poczekać na zaplanowane na przyszłą sobotę degustacje i konkursy.

Formuła festiwalu nie ulega zmianie. Będzie część poświęcona tylko i wyłącznie osobom z branży, druga otwarta dla wszystkich mieszkańcu Ostrowa Wlkp. za okazaniem zaproszenia. A te jak co roku można odebrać w biorących udział w festiwalu ostrowskich restauracjach. Także my mamy dla państwa 8 pojedynczych zaproszeń. Można je odebrać w siedzibie Telewizji Proart od jutra do piątku w godz. Od 9 do 16. Kto pierwszy, ten lepszy!

AKTUALIZACJA: wszystkie 8 zaproszeń zostało już rozdanych

redaktor wlkp24.info
poczta@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick