Uzbierano ponad 13 tysięcy dla Maksia! A to jeszcze nie koniec!

0
Podliczono pierwsze kwoty zebrane podczas Biegu Leniwca, który odbył się w minioną niedzielę. Zebrano ponad 13 tysięcy złotych na leczenie Maksia Mareckiego! Do 21 grudnia w Szkole Podstawowej nr 4 trwa charytatywny kiermasz kiermasz. Dodatkowo, każdy z nas może wciąż zasilić zbiórkę internetową na stronie siepomaga.pl.

Bieg Leniwca, który odbył się w minioną niedzielę na boisku SP4 w Ostrowie przyciągnął zarówno starszych, jak i młodszych mieszkańców. Każdy, kto wziął udział w wydarzeniu, zasilił zbiórkę pieniędzy na leczenie 8-letniego Maksia Mareckiego, który walczy z neuroblastomą. Zadanie było bardzo proste: przejść lub przebieg dystans 3 km. Nie liczył się czas, czy miejsce na mecie. Cel był jeden – pomoc Maksiowi!

OBEJRZYJ FOTORELACJĘ Z WYDARZENIA: Biegli i szli dla Maksia Mareckiego!

Pojawiły się już pierwsze podsumowania Biegu Leniwca. – Wspólnymi siłami zebraliśmy ponad 10 000 zł do e-skarbonki i dodatkowo 3229,70 zł z puszek – poinformował Szymon Matyśkiewicz, organizator biegu.

W Szkole Podstawowej nr 4 wciąż trwa kiermasz. Do 21 grudnia możecie kupić świąteczne ozdoby, pierniki lub inne gadżety. Dochód z ich sprzedaży zostanie w pełni przekazany na konto zbiórki dla Maksia!

LINK DO ZBIÓRKI ZNAJDZIESZ POD TYM LINKIEM

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick