Uważaj co piszesz, żeby nie było za późno…

10
Temat wraca jak bumerang. Ze zdwojoną siłą w okresie przedwyborczym. Hejt w internecie stał się powszechnym sposobem wyrażania emocji. Niestety coraz częściej przekraczane są granice dobrego smaku. Często także dopiero po fakcie zdajemy sobie sprawę jak niebezpieczne może być obrażanie w sieci. Policja zaznacza, że dziś w wirtualnym świecie nie ma już osób anonimowych i każdy może ponieść karę z obrażanie w internecie.
redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

10 KOMENTARZE

  1. Może kiedyś nadejdą takie czasy, że nie będziemy wstydzić się swoich nazwisk w internecie. Grunt to mieć coś sensownego do powiedzenia. To mówiłem ja, Jarzabek.

  2. A jak polityk zmienia swój wizerunek nie do poznania np. na bilbordzie, to jest uczciwe wobec wyborcy, czy oszustwo, które powinno być ścigane z urzędu?

  3. Żaden prymityw, który nie podpisze się z imienia i nazwiska wypisując o mnie niestworzone rzeczy nie jest w stanie mnie obrazić. To tylko świadczy o stanie ducha i bezsilności hejtera.

    • Inaczej będziesz gadać, kiedy te niestworzone rzeczy o tobie zaczną ludzie powtarzać, wytykając cię palcami, kiedy twoim dzieciom koledzy zaczną o tobie niestworzone rzeczy opowiadać. Każdy, ty też, jest mądry anonimowo, kiedy jakaś sprawa go nie dotyczy bezpośrednio. A co powiesz dzieciom, kiedy przyjdą ze szkoły do domu z sensacją, że tato jest złodziejem i że ma kochankę? co im powiesz i żonie?

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick