Uwaga, konkurs! „Księga smaków” do wzięcia!

0
Drugi tom książki kulinarnej „Księga Smaków Powiatu Ostrowskiego”, który ukazał się na początku grudnia, to kilkaset przepisów na każdą porę roku - na co dzień i od święta. Pięknie wydana i bogato ilustrowana książka prezentuje kulinarne bogactwo naszego regionu opowiadając jednocześnie o ludziach z powiatu ostrowskiego. W konkursie, który ogłosiliśmy w programie „W Atmosferze Świąt” do wygrania są cztery zestawy ufundowane przez ostrowskie starostwo powiatowe. Czas mają państwo do końca roku.

O tym, co zawiera drugi tom „Księgi Smaków Powiatu Ostrowskiego” rozmawialiśmy w programie „W atmosferze świąt”. Janusz Grzesiak i Zuzanna Jerzyk z biura promocji ostrowskiego Starostwa Powiatowego, którzy czuwali nad realizacją tego kulinarnego projektu, opowiadali nie tylko o przepysznych potrawach, ale też o ich autorach. A łącznie to ponad 670 osób.

„Księga Smaków Powiatu Ostrowskiego” jest do nabycia w księgarni ostrowskiego wydawnictwa Republika Ostrowska przy ul. Kościelnej, a cztery egzemplarze drugiego tomu, w atrakcyjnych zestawach, można wygrać też u nas. Co trzeba zrobić? Szczegóły w programie świątecznym i w regulaminie, który zamieszczamy poniżej.

REGULAMIN KONKURSU

redaktor wlkp24.info
agnieszka.kurzawa@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick