Utonięcie w Parku Miejskim w Kaliszu. Są wstępne wyniki sekcji zwłok

5
Pixabay
Są już wyniki sekcji zwłok 31-letniego mężczyzny, który utonął w Kaliszu. Do tragedii doszło 29 maja w stawie Kogutek w kaliskim Parku Miejskim. Jej wyniki nie wykazały, by do jego śmierci przyczyniły się osoby trzecie.

Wstępne ustalenia wskazują, że przyczyną śmierci 31-letniego mężczyzny było utonięcie – mówi Maciej Meler, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim. To w jakich okolicznościach doszło do tej tragedii wyjaśni prokuratorskie śledztwo. – Przekazaliśmy próbki krwi do badań fizykochemicznych, opinia biegłych pozwoli na ustalenie okoliczności. Nie stwierdzono natomiast obrażeń bądź innych wskazań, które mogłyby przypuszczać, że do śmierci mężczyzny przyczyniły się osoby trzecie – dodaje prokurator.

Tragedia miała miejsce w środę, 29 maja. Po godzinie 13.00 operator numeru 112 powiadomił policjantów z Kalisza o tym, że w parku topi się mężczyzna. Jako pierwsi na miejsce zdarzenia przybyli strażacy, weszli do wody i wyciągnęli mężczyznę na brzeg. Reanimacja trwała około 50 minut. Niestety, mężczyzny nie udało się uratować.

redaktor wlkp24.info
anna.lawicka@tvproart.pl

5 KOMENTARZE

  1. Już było zgłaszane policji o sprzedaży narkotyków, dopalaczy. Wskazane dokładne miejsce. I co policjant zrobił? Podśmiechiwał się i kazał nie zbliżać się do miejsca sprzedaży. Bezczelne ćpuny otwarły w międzyczasie drugi lokal. Dzisiaj byłęm z ciekawości sprawdzić czy funkcjonuje. Tak jak zawsze dopiero jak się komuś coś stanie zadziałali. Lokal drugi niedaleko rogatki zamknięty a pierwszy blisko rynku otwarty. Kpiny.

  2. Przeci3ż jak go ta kobieta wepchnęła do wody to na ciele nie będzie to widoczne ,a ona pijana spała na ławce tuż obok, moze koleś poszedł się wysikać a ta go pchnęła dla zabawy a że sama nie umiała pływać to udawała że śpi a tamten się topił

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick