Uszkodzony gazociąg w Ostrowie. Ewakuowano mieszkańców

4
Zdjęcie poglądowe
W wyniku prowadzonych prac uszkodzona została rura doprowadzająca gaz do posesji. Do zdarzenia doszło przy ulicy Gdańskiej w Ostrowie Wielkopolskim. Ewakuowano 10 mieszkańców, na szczęście nikomu nic się nie stało.

W sobotę przed 9.00 do Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim wpłynęło zgłoszenie dotyczące uszkodzenia rury doprowadzającej gaz do jednej z posesji przy ulicy Gdańskiej. – Ewakuowano mieszkańców w promieniu 50 metrów. Jest to 10 osób z 4 domów. Na szczęście nikomu nic się nie stało – informuje mł. asp. Ewa Golińska-Jurasz z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim.

Jak poinformowała policja, do uszkodzenia rury z gazem doszło podczas wykonywania przecisków pod jezdnią. Policja prowadzi czynności wyjaśniające przyczyny i okoliczności zdarzenia. Na miejsce wezwano również straż pożarną oraz pogotowie gazowe, które zakręciło dopływ gazu.

– – –

ARGED KPR Ostrovia w PGNiG Superlidze!

Z tej okazji przygotowujemy dla Was coś wyjątkowego, czym będziecie mogli się cieszyć na antenie Telewizji Proart. Już wkrótce zdradzimy szczegóły. Bądźcie czujni!

redaktor wlkp24.info
aleksandra.barczak@tvproart.pl

4 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick