Urząd w Przygodzicach z zakażeniami. Jak funkcjonuje?

0
W miniony weekend potwierdzono dwa przypadki zakażenia koronawirusem wśród pracowników Urzędu Gminy Przygodzice. Sytuacja jednak wygląda bardzo spokojnie, bo zakażone osoby od jakiegoś czasu nie przebywały na terenie placówki. Urząd zmienia jednak zasady swojego funkcjonowania tak, aby jak najmniej narazić interesantów i urzędników.

Koronawirusa u dwóch urzędników potwierdziła Lucyna Koczorowska, zastępca wójta Gminy Przygodzice. Jednak z uwagi na to, że zakażone osoby od jakiegoś czasu nie przebywały na terenie urzędu, nie podjęto decyzji o objęciu kwarantanną pozostałych pracowników. – My, jako urząd pracujemy normalnie. Zmieniły się jednak zasady przyjmowania interesantów. Polegają one na braku możliwości swobodnego poruszania się po urzędzie. Mieszkańcy przyjmowani są na dole i do budynku wchodzą pojedynczo – wyjaśnia Lucyna Koczorowska, zastępca wójta Gminy Przygodzice.

Władze gminy były w stałym kontakcie z sanepidem. Jeśli sytuacja epidemiczna ulegnie zmianie, będą podejmowane stosowne decyzje.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick