Urząd Skarbowy wprowadza udogodnienia. Na czym będą polegać?

1
Urząd Skarbowy w Wielkopolsce rozpoczął zmiany organizacyjne na terenie placówek. Przez wzgląd na sytuację epidemiologiczną w kraju, dyrekcje placówek chcą uniknąć kolejek, a za co tym idzie tłoku wewnątrz budynków. Wizyty petentów będą się odbywać tylko po wcześniejszym umówieniu się telefonicznie lub przez internet. W Urzędzie Skarbowym w Ostrowie Wielkopolskim takie zmiany wejdą w życie 3 sierpnia.

Pilotażowy projekt został uruchomiony 20 lipca w Urzędzie Skarbowym w Koninie, Lesznie, Pile oraz Wrześni. W kolejnym etapie zmiany będzie wprowadzała placówka w Ostrowie Wielkopolskim. Mieszkańcy chcący załatwić swoje sprawy, będą musieli najpierw umówić wizytę drogą telefoniczną lub internetową.

Wystarczy skorzystać z usługi „Wizyta w urzędzie skarbowym-umów” na stronie www.wielkopolskie.kas.gov.pl. lub zadzwonić pod numer telefonu 62 595 51 22. Urząd w ten sposób chce skrócić czas obsługi podatników i oszczędzić mu jak najwięcej czasu. – Korzyścią dla klienta będzie również komfort związany z możliwością dostosowania terminu wizyty do swoich planów – rezerwując, będzie on mógł wybrać taki termin, który będzie dla niego najbardziej dogodny. Przychodząc również do urzędu o wyznaczonej porze, nie straci czasu na oczekiwanie w kolejce – informuje urząd.

Poprzez wprowadzone zmiany, urząd chce także zapewnić bezpieczeństwo zarówno podatników, jak i pracowników urzędu.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

  1. Czym się różni urzędnik z US od pracownika fizycznego? Jakie ograniczenia(udogodnienia) w związku z epidemią mają pracownicy fizyczni? Jedynie ograniczenia, te w urzędach….

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick