DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Urząd miejski znów podtopiony [zdjęcia]

Po popołudniowej ulewie w Ostrowie znów kilka newralgicznych miejsc zostało podtopionych. Od godziny 19 cztery jednostki straży pożarnej wypompowywały wodę z parkingu na tyłach budynku magistratu. To nie pierwsza i pewnie nie ostatnia taka akcja. Woda zebrała się też m.in. pod wiaduktem na Brzozowej.

Nadmiar wody strażacy wypompowywali do stawu w parku miejskim. Z tego powodu aleja Powstańców Wielkopolskich była czasowo zamknięta.

Napisz do autora

Komentarze (6)
 • Ż
  Żenada

  niedziela, 30 czerwca, 2024

  Władza, która nie potrafi sobie poradzić z zalewaniem własnej siedziby…
  Wszystko jasne dlaczego nie dają rady z czymkolwiek innym.

  Odpowiedz
 • D
  Dobry

  niedziela, 30 czerwca, 2024

  Nigdy nie nauczą się że trzeba ulepszyć kilka miejsc wola brać kredyty na inne gówna jak ulepszyć garaże przy urzędzie miasta

  Odpowiedz
 • D
  Dobry

  niedziela, 30 czerwca, 2024

  Nigdy się nie nauczą

  Odpowiedz
 • Z
  ZK

  niedziela, 30 czerwca, 2024

  Zbieranie deszczówki jest w modzie, ale do beczek , a nie do garażu. Te garaże już dawno powinni zasypać gruzem i zabetonować.

  Odpowiedz
 • !!!

  poniedziałek, 1 lipca, 2024

  Propozycja dla radnych. Wstrzymać wszystkie inwestycje w mieście do czasu skutecznego rozwiązania zalewania Ostrowian.

  Odpowiedz
 • H
  Heheszek

  poniedziałek, 1 lipca, 2024

  Program Ostrów Łapie Deszcz przeszedł najśmielsze oczekiwania władz miasta. Wiedeń, Konin, Poznań, Bielsko Biała czy wreszcie Warszawa mogą tylko pozazdrościć. Ilość deszczu jest tak duża, że gospodarne władze miasta nie pozwoliły na zmarnowanie ani kropli, a nadmiar postanowiły zmagazynować w przystosowany do tego przez lata praktyki garażach urzędu miasta. Deszcz będzie rozdawany mieszkańcom za darmo, w tekturowych torbach pochodzących z recyklingu ze zmodernizowanej instalacji RZZO. Przyjęcie torby deszczu będzie obowiązkowe dla każdego uczestnika imprezy żużlowej, koszykarskiej i piłki ręcznej, jako alegoria utopionych w ten sposób pieniędzy.
  Nie ma oczywiście obaw, że darmowego gadżetu zabraknie, bo kolejne zapełnianie garaży UM deszczówką już przy kolejnych, jakże złośliwych i zaskakujących opadach.

  Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz