Ulatniał się gaz. Duża akcja służb w Kaliszu

2
Fot. Kalisz112
Pięć zastępów straży pożarnej, pogotowie gazowe i policja zostały wezwane na ul. Garncarską w Kaliszu, po tym jak otrzymali zgłoszenie o ulatniającym się gazie. Sytuacja została szybko opanowana.

– Ktoś odkręcił licznik w mieszkaniu, ale wcześniej zakręcił główny zawór w budynku. Na miejsce wysłaliśmy pięć zastępów straży pożarnej. Szybko opanowaliśmy jednak sytuację i akcja została zakończona – mówi dyżurny stanowiska kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Kaliszu.

Służby zostały wezwane na miejsce kilka minut po godz. 10.00. Oprócz strażaków przyjechało także pogotowie gazowe oraz policja.

ZOBACZ TEŻ: Pożar trawy i wypadek pod Ostrowem

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

  1. Kalisz 112 to oszustwo nikt z tego portalu nie jeździ na miejsca zdarzeń właściciel namawia ludzi do robienia zdjęć bo się ciągle wymawia że to że tamto a wykorzystuje zdjęcia innych ludzi którzy mu robią zdjęcia są wśród osób nawet takie osoby które robią to w pracy zamiast ratować to pierwsze co robią to cykaja fotki ludzie ogarnijcie się zanim i Wy wpakujecie się w problemy a dużo osób i źródeł narzeka na ten portal nawet nie istnieje w rejestrach nigdzie jedno wielkie oszustwo i wyzysk ludzi

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick