DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ukrywali się przed karą więzienia. Policjanci zapukali nad ranem

47-, 57- oraz 63-latek nie ukryli się przed wymiarem sprawiedliwości i ostatecznie zostali doprowadzeni do zakładu karnego w celu odbycia zaległych kar. Zatrzymania dokonali funkcjonariusze wydziału kryminalnego krotoszyńskiej policji.

Pierwszego z mężczyzn policjanci zatrzymali w poniedziałek chwilę po godzinie 6.00 rano na podstawie nakazu doprowadzenia. W systemach widniała informacja, że 47-latek jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Krotoszynie celem odbycia zastępczej kary aresztu roku pozbawienia wolności. – Tego samego dnia chwilę po godzinie 8.00 rano funkcjonariusze wydziału kryminalnego zatrzymali kolejnego poszukiwanego mężczyznę. Tym razem był to 57-letni mieszkaniec powiatu krotoszyńskiego, który był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Krotoszynie celem doprowadzenia do aresztu śledczego, w którym ma spędzić najbliższe 6 miesięcy – informuje st. asp. Paulina Potarzycka, oficer KPP w Krotoszynie.

Również w poniedziałek, ale już w godzinach wieczornych, funkcjonariusze zespołu patrolowo-interwencyjnego z Komisariatu Policji w Koźminie Wielkopolskim zatrzymali 63-letniego mężczyznę. – Był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Krotoszynie celem odbycia zastępczej kary aresztu 150 dni pozbawienia wolności – dodaje st. asp. Potarzycka.

Trzej mężczyźni zostali zatrzymani i najbliższy czas spędzą w zakładach karnych. Odpowiedzą za wcześniejsze przestępstwa i nie unikną odpowiedzialności.

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz