Ukrainiec sprawcą przemocy domowej. Ma czasowo opuścić posesję, ale to nie koniec

0
zdjęcie poglądowe
Policjanci z Ostrzeszowa zatrzymali 46-letniego Ukraińca, który stosował przemoc psychiczną i fizyczną wobec żony. Został oddany do dyspozycji prokuratora, który postanowił m.in., aby mężczyzna opuścił wspólnie zajmowany lokal na trzy miesiące.

Na trzy miesiące 46-letni Ukrainiec ma opuścić posesję, w której mieszka z 61-letnią żoną.  Jak ustaliły służby, stosował fizyczną i psychiczną przemoc wobec kobiety. Ostrzeszowska policja została powiadomiona o sprawie 29 lipca i wówczas interweniowała w jednej z miejscowości na terenie gminy Ostrzeszów. – Jak ustalono, mężczyzna stosował przemoc domową od lipca 2020 roku do chwili obecnej, co znalazło również odzwierciedlenie w zgłaszanych wobec niego interwencjach – informuje asp. Magdalena Handziuk.

CZYTAJ TEŻ: Zabójstwo na ogródkach działkowych? Nie żyje 43-latek. “Skala agresji była wysoka”

W czwartek 46-latek został zatrzymany i osadzony w areszcie. W sobotę Prokurator Rejonowy w Ostrzeszowie wydał postanowienie, na mocy którego mężczyzna ma opuścić na trzy miesiące posesję, na terenie której mieszkał z żoną. Został także objęty dozorem policji i zakazem zbliżania się do pokrzywdzonej.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick