Uderzyli w drzewo. Wszyscy trafili do szpitala. 27-latka w stanie ciężkim [ZDJĘCIA]

2
Fot. KPP Kępno
Był pijany i z zakazem prowadzenia pojazdów. Mimo to wsiadł za kierownicę i wiózł troje pasażerów. 24-letni mieszkaniec Rakowa (powiat kępiński) nie dostosował prędkości i uderzył w drzewo. Wszyscy pasażerowie trafili do szpitala. Najciężej ranna jest 27-latka. Jej stan lekarze oceniają jako ciężki.

Do wypadku doszło w miejscowości Łęka Opatowska w powiecie kępińskim. 24-latek posiadający zakaz prowadzenia pojazdów oraz mając w wydychanym powietrzu ponad pół promila kierował samochodem marki Audi, wioząc ze sobą mieszkanki gminy Kępno w wieku 27 lat i 18 lat oraz 20-latka, mieszkańca gminy Łęka Opatowska. – Mieszkaniec Rakowa nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem osobowym marki Audi, zjechał do przydrożnego rowu a następnie uderzył w drzewo – informuje st. sierż. Rafał Stramowski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kępnie.

CZYTAJ: Wypadek na skrzyżowaniu Krotoszyńskiej z Dworcową. Poszkodowane dziecko, wezwano LPR

Wszyscy pasażerowie osobówki trafili do szpitala. W najcięższym stanie znajduje się 27-latka. Doszło u niej do poważnego urazu wielonarządowego.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

  1. 1
    1

    I co teraz odezwą się głosy litości nad idiotą? Ludzi trzeba traktować poważni. Jesteś odpowiedzialny i sroga kara za to.
    A swoją drogą, ci pasażerowie tez mało rozgarnięci. Pozwalają się wieźć gościowi po kieliszku i być może z wiedzą że miał zakaz. Wioskowe chojraki lubią się chwalić jak to robią policję w bambuko. A w przypadku pasażerów – chora solidarność i lekceważenie zagrożenia. No niestety teraz trzeba ponieść konsekwencje. Najważniejsze jednak by tego kierowcę cwaniaczka dobrze ukarać i nie litować się.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick