Uderzyła w drzewo i oddaliła się z miejsca wypadku. Szukało jej 25 strażaków

1
W poniedziałek nad ranem strażacy z Ostrowa Wielkopolskiego otrzymali informację, że w Kęszycach w gminie Sieroszewice doszło do zdarzenia drogowego. Po dojechaniu na miejsce okazało się, że samochód osobowy uderzył w drzewo, a kobieta kierująca autem uciekła z miejsca zdarzenia. W poszukiwaniach przy użyciu kamery termowizyjnej wzięło udział 25 strażaków.

– Zabezpieczyliśmy teren i rozpoczęliśmy poszukiwania. Kobietę kierującą autem znaleziono około 1,5 km od samochodu. Była wychłodzona. Udzieliliśmy jej wsparcia, a w związku z tym, że do miejsca, w którym się znajdowała był utrudniony dojazd, przetransportowaliśmy ją ciężkim wozem gaśniczym do najbliższego skrzyżowania, gdzie zajął się nią zespół ratownictwa medycznego – wyjaśnia bryg. Krzysztof Biernacki, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim.

Zgłoszenie wpłynęło o 4.15, a akcja trwała ponad 3 godziny. Wzięło w niej udział 5 zastępów (2 z PSP i 3 z OSP), a więc 25 strażaków. Informacja o zdarzeniu za pomocą systemu e-call, który był zamontowany w pojeździe.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

  1. Gdyby nie to że pani była lekarką i kierowała drogim autem, to od razu posypały by się opinie że kierujący był pijany i dlatego uciekł.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick