DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Uderzył w zaparkowany samochód. Wieczorny wypadek w Kobylej Górze

Do groźnego zdarzenie drogowego doszło późnym sobotnim wieczorem 13 maja w Kobylej Górze. Na drodze dojazdowej do tamtejszego ośrodka wypoczynkowego kierujący samochodem marki BMW uderzył w zaparkowane Audi, po czym pieszo oddalił się z miejsca zderzenia.

zdjęcie: KPP Straży Pożarnej w Ostrzeszowie

Niespokojny sobotni wieczór w Kobylej Górze w powiecie ostrzeszowskim. Około godziny 23.20 doszło tam do wypadku na drodze prowadzącej nad miejscowy zalew. 29-letni obywatel Gruzji prowadząc samochód marki BMW uderzył z zaparkowane przy drodze Audi, w którym w chwili zdarzenia przebywały dwie osoby w wieku 20 lat. – Sprawca bezpośrednio po zdarzeniu oddalił się pieszo, lecz został ujęty przez świadków zdarzenia. Jak się okazało mężczyzna znajdował się w stanie upojenia alkoholowego, jednak odmówił poddaniu się badaniu na zawartość alkoholu, w związku z powyższym została od niego pobrana krew do badań – informuje st. asp. Magdalena Hańdziuk, oficer prasowa ostrzeszowskiej policji.

20-latkowie, którzy w trakcie zderzenia siedzieli w samochodzie marki Audi, doznali obrażeń ciała, dlatego przetransportowano ich do szpitali w Ostrzeszowie i Ostrowie Wielkopolskim. Policjanci poinformowali także, że kierujący BMW Gruzin nie miał przy sobie prawa jazdy, a po sprawdzeniu jego danych w policyjnym systemie okazało się, że już wcześniej (dokładnie 22 kwietnia tego roku) zdarzyło mu się prowadzić samochód, także na terenie Kobylej Góry, w stanie nietrzeźwości.

zdjęcie: KPP Straży Pożarnej w Ostrzeszowie

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz