Udało się! Jest 2,5 miliona dla Maksa Mareckiego!

2
archiwum prywatne Maksia Mareckiego
Udało się! Dziś na portalu siepomaga.pl zebrano pełną kwotę dwóch i pół miliona złotych na leczenie walczącego z nowotworem Maksa Mareckiego. Ośmioletni ostrowianin od pięciu lat zmaga się z najtrudniejszym do pokonania dziecięcym nowotworem - neuroblastomą IV stopnia. Pieniądze przeznaczone będą na dalsze leczenie chłopca w Barcelonie oraz zakupu szczepionki przeciwko wznowie.

Maksiu Marecki z Ostrowa Wielkopolskiego ma zaledwie 8 lat, a jego życie to prawdziwa walka o powrót do zdrowia. Od 2017 roku walczy z neuroblastomą, jednym z najgroźniejszych dziecięcych nowotworów.

Choroba jest przebiegła i nie odpuszcza. Chłopiec walczy z drugą wznową oraz z przerzutami… Pieniądze z pierwszej zbiórki przeznaczono na immunoterapię w Barcelonie. Uzbierana teraz kwota zostanie przeznaczona na dalsze leczenie chłopca oraz na podanie szczepionki, która ma zapobiec kolejnej wznowie. Taka możliwość pojawiła się w Stanach Zjednoczonych.

redaktor wlkp24.info
agnieszka.kurzawa@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

  1. Wspaniale! I brawa dla wszystkich, którzy choćby w najmniejszy sposób przyczynili się do ukończenia zbiórki ♥️ zdrówka Maksiu!

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick