DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Uciekał policjantom na motocyklu. Wpadł jeszcze tego samego dnia

Policjanci pełnili wtedy służbę przy ulicy Wojska Polskiego. Zauważyli, że w ich kierunku zbliża się motocyklista bez tablic rejestracyjnych. Chcieli go zatrzymać, ale ten na widok policjantów przyspieszył i zaczął uciekać. Policjanci ruszyli w pościg za motocyklistą. – W trakcie ucieczki motocyklista popełnił wiele wykroczeń drogowych, m. in. przejechał na czerwonym świetle, czy jechał pomiędzy samochodami środkiem drogi. Przed przejazdem kolejowym funkcjonariusze stracili motocyklistę z pola widzenia – mówi podkom. Małgorzata Michaś, oficer prasowy KPP w Ostrowie Wielkopolskim.

Policjanci dotarli do uciekiniera jeszcze tego samego dnia. Okazał się nim 21-latek z Ostrowa Wielkopolskiego. – Mężczyzna tłumaczył policjantom, że wiedział, że nie może jechać motocyklem, dlatego nie chciał być zatrzymany. W policyjnych systemach okazało się, że 21-latek posiada czynny zakaz kierowania pojazdami kat. A – dodaje podkom. Michaś.

Młody mężczyzna stanie przed sądem. Będzie odpowiadał za niezatrzymanie się do kontroli policyjnej. Za popełnione przestępstwo grozi kara do pięciu lat więzienia.

Napisz do autora

Komentarze (1)
  • J
    JAN

    środa, 15 marca, 2023

    Przestańcie z tym grożącym więzieniem za byle bzdury nikogo nie najechał złamał zakaz uciekł i za to powinien zostać finansowo SUROWO ukarany!!!!. Ale nie skazywać młodego człowieka na kurs doskonalenia rzemiosła w pensjonatach „jakiego”, wychowuje się tam tylko przestępców. Wczoraj jakiś fircyk pałętał się z profesjonalną bronią w gaciach na uroczystościach tam pislicja powinna działać, nikt go nie dorwał tego samego dnia. Podsłuchiwanie przeciwników politycznych „PEGASUSEM” bronią podsłuchową atomową przeznaczoną do niszczenia terrorystów, tam brak sukcesów pislicji. Obecnie od ponad miesiąca udowodniono grabieże w stworzonych przez pis i wspólników fundacjach celowych aby można bez kontroli wykradać miliony dla swoich, ciężko wypracowane przez część pracującą społeczeństwa TAM TEŻ BRAK SUKCESÓW!!!!!!!!!!!!!

    Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz