Uciekając przed policjantami, wyciął otwór w ścianie…

1
fot. KPP Pleszew
27-latek był poszukiwany przez pleszewską policję za kradzieże oraz paserstwo. Kryjówkę znalazł w sąsiednim powiecie, a dokładnie na poddaszu remontowanego mieszkania. Za kryjówkę posłużyła mu dziura w ścianie, przez którą przechodził do sąsiedniego pokoju. Mimo tego wpadł w ręce funkcjonariuszy i teraz odpowie za swoje czyny.

27-latek z gminy Czermin był znany funkcjonariuszom przez paserstwo oraz kradzieże, których dokonywał na terenie powiatu pleszewskiego, jarocińskiego oraz ostrowskiego. Przed funkcjonariuszami ukrywał się od marca tego roku. W końcu jednak wpadł z ich ręce na poddaszu jednego z remontowanych mieszkań w powiecie ostrowskim. – To tam funkcjonariusze odkryli specjalnie zrobione pomieszczenie. W ścianie z karton-gipsu, poszukiwany wyciął otwór, przez który przechodził do sąsiedniego pokoju. Był bardzo zdziwiony, kiedy policjanci znaleźli jego kryjówkę – informuje asp. szt. Monika Kołaska z pleszewskiej policji.

27-latek został przewieziony na komendę, a stamtąd prosto do aresztu. Za kradzieże oraz paserstwo odpowie przed sądem, a w więzieniu może spędzić kilka najbliższych lat.

 

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick