Tysiące Polaków zgłosiło się po darmowe zakłady online

0

Ogromne kolejki do kolektur w USA. Każdy liczy na swoją szansę. Już wieczorem odbędzie się losowanie Amerykańskiej Loterii Powerball, w której do wygrania będzie astronomiczna kwota 255 milionów dolarów, co w przeliczeniu na naszą walutę daje nam kwotę wynoszącą ponad 1 miliard złotych. [artykuł sponsorowany]

Obecnie jest to największa Kumulacja w grze Lotto na Świecie, a ostatni raz tak wysoki poziom nagrody w tej loterii miał miejsce w pierwszej połowie poprzedniego roku.

Wygranie takiej kwoty uplasowałoby nas automatycznie w pierwszej 50 najbogatszych Polaków, a same odsetki w banku dałyby nam miesięczną ‘pensję’ na poziomie około 3 milionów złotych..

Powerball, jak również druga największa loteria w USA – MegaMillions, są już od jakiegoś czasu dostępne również w Polsce, za pośrednictwem platformy Lotto – World Lottery Club.

Dzięki korzystaniu z platformy World Lottery Club, gracze z Polski mogą brać udział w największych loteriach na Świecie, bez potrzeby bycia fizycznie w kraju w którym odbywa się dane losowanie. Dodatkowo, cała strona jak i obsługa klienta dostępne są w języku Polskim.

Jeśli chcesz spróbować swojego szczęścia w dzisiejszym, rekordowym losowaniu Powerball, to firma World Lottery Club ma dla naszych czytelników specjalną ofertę niedostępną w żadnej kolekturze;

Każdy nowy gracz, który zakupi chociaż 1 zakład na dzisiejsze losowanie Powerball, otrzyma 2 zakłady zupełnie Gratis! Dasz sobie szansę na zostanie Milionerem?

 

KLIKNIJ TUTAJ ABY ODEBRAĆ 2 DARMOWE ZAKŁADY POWERBALL

redaktor wlkp24.info
poczta@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick