Tymczasowa zmiana organizacji ruchu w Pleszewie

0
Fot. Pixabay
W związku z przebudową sieci wodociągowej i kanalizacyjnej przy ulicy Bojanowskiego w Pleszewie, nastąpi czasowa zmiana organizacji ruchu. W środę rozpoczęły się prace, które zostały podzielone na trzy etapy. Podobne roboty trwają już na ulicy Kasztanowej.

Przedsiębiorstwo komunalne w Pleszewie informuje mieszkańców o czasowej zmianie w organizacji ruchu. Jest to związane z przebudową wodociągu oraz rozdzieleniem kanalizacji deszczowej i sanitarnej. Prace podzielone są na trzy etapy. „Pierwszy obejmuje przebudowę sieci wodociągowej na odcinku Plac Powstańców Wielkopolskich – Kilińskiego. Drugi – budowę kanalizacji sanitarnej i deszczowej od Placu Powstańców Wielkopolskich do Kraszewskiego, a ostatni na odcinku Kraszewskiego – Kilińskiego” – czytamy w komunikacie, na stronie Gminy i Miasta Pleszew.

Należy zwracać uwagę na znaki informujące o objazdach i jechać ostrożnie. Podobne prace, zawiązane z kanalizacją i siecią wodociągową, trwają na ulicy Kasztanowej. W drugiej połowie lipca zaczął się pierwszy etap robót. W kolejnym wykonana zostanie nowa droga, chodniki i ścieżka rowerowa. Pojawi się także zieleń np. kilka kasztanowców. Inwestycja ma zakończyć się pod koniec tego roku, a całkowity jej koszt to 2 mln zł.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick