TYLKO U NAS! Zobacz wywiad z legendą polskiego tenisa – Mariuszem Fyrstenbergiem

0
Zapraszamy do oglądania wywiadu z Mariuszem Fyrstenbergiem, kapitanem polskiej reprezentacji w tenisie, która wygrała w Arenie Kalisz mecz w ramach Pucharu Davisa z Hongkongiem. Premiera w piątek o 45 tylko w Telewizji Proart. Powtórki w sobotę o 18.10 i w niedzielę o 9.45.

Mariusz Fyrstenberg to jeden z najlepszych polskich tenisistów ostatnich lat. Zwycięzca 18 turniejów w grze podwójnej, szósty tenisista rankingu ATP w deblu, półfinalista Australian Open 2006, finalista US Open z 2011 roku, uczestnik Rolanda Garrosa i Wimbledonu.

Kilka miesięcy temu zakończył karierę zawodniczą, by spróbować swoich sił w roli trenera. Mecz Polska – Hongkong, który został rozegrany kilka dni temu w Arenie Kalisz i który zakończył się zwycięstwem Polaków był okazją do porozmawiania z Fyrstenbergiem, wspomnienia dawnych tenisowych gier i posłuchania o wizji roztaczającej się nad polskimi zawodnikami młodego pokolenia, których talent i ciężka praca mogą zaprowadzić na prawdę daleko.

Premiera wywiadu z Mariuszem Fyrstenbergiem tylko w Telewizji Proart. Początek o godz. 12.45. Powtórki w sobotę o 18.10 i w niedzielę o 9.45.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick