TYLKO U NAS: Oglądaj półfinałowe mecze TS Ostrovii w 2. lidze

5
Zapraszamy na transmisję półfinałowych meczów 2. Ligi Kobiet (grupa B) z udziałem zespołu TS Ostrovia. Spotkania pokażemy na żywo na portalu wlkp24.info. Transmisje odbędą się w dniach 23 - 25 kwietnia.

Koszykarki TS Ostrovii powalczą o awans do 1. Ligi Kobiet. Między 23 a 25 kwietnia rozegrają mecze półfinałowe w ramach fazy play-off.  Rywalizacja rozpocznie się w piątek spotkaniem Zagłębie Sosnowiec – TS Ostrovia o 17.15. Następnie o 19.15 naprzeciw siebie staną UKS Huragan Wołomin i MKS Polkowice.

W sobotę o 15.00 Zagłębie Sosnowiec podejmie UKS Huragan Wołomin, a o 17.15 TS Ostrovia – MKS Polkowice. Dzień później o 11.00 rozpoczną rywalizację zespoły MKS Polkowice i Zagłębie Sosnowiec, a o 13.15 – UKS Huragan Wołomin i TS Ostrovia.

Mecze ostrowskiej drużyny będziemy pokazywać na żywo na portalu wlkp24.info. Spotkania odbędą się w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 11 w Ostrowie Wielkopolskim.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

5 KOMENTARZE

  1. Nie oglądałem sobotniego spotkania z powodów rodzinnych i próbuję znaleźć gdzieś wynik tego spotkania: Ostrovia – Zagłębie Sosnowiec. Wyników oczywiście na wlkp24.info brak i to się jest rzetelna informacja. Brawo

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick