Twój Problem Nasza Sprawa. Premiera już dziś

0
Dziś na antenie TV Proart premiera najnowszego odcinka magazynu reporterskiego"Twój Problem Nasza Sprawa". Jak zawsze także w tym miesiącu mamy dla państwa trzy materiały. Początek programu o godzinie 20:40. Magazyn dostępny będzie także od poniedziałku na stronie www.tvproart.pl.

W najnowszym odcinku programu historia Marka Kucińskiego ze Zdnun w powiecie krotoszyńskim, który rok temu dowiedział się, że jest bardzo chory. Diagnoza brzmiała jak wyrok – guz mózgu 6 na 3 cm. Walki o przetrwanie w trudnych momentach nauczył go sport. Marek Kuciński to były piłkarz – miejscowego CKSu Zdudny, Astry Krotoszyn oraz II ligowej Floty Świnoujście.

W ostatnich miesiącach nagrania miejskich kamer w Kaliszu robią prawdziwą furorę w internecie oraz mediach ogólnopolskich. Odwiedziliśmy strażników miejskich z tego miasta, przy okazji prezentując subiektywny ranking ludzkich wyczynów z których dumnych być z pewnością nie należy.

Gdy w 2011 roku usłyszał diagnozę – stwardnienie rozsiane podłamał się. Pomogła mu silna wola i wielka pasja jaką jest fotografia. Jacek Koszalik z Jarocina bo o nim mowa zakochał się pejzażu zespołu pałacowo – parkowego w Dobrzycy, co widać na jego zdjęciach. Właśnie tam też kilka tygodni temu zorganizowany został wernisaż połączony z licytacją jego prac, który zorganizowali przyjaciele Jacka.

 

redaktor wlkp24.info
maciej.parysek@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick